Šiandien: 2024-06-12 19:27:36
 
 
   

Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimas

2024-03-06

2024 m. kovo 5 d. Vietos veiklos grupė "Radviliškio lyderis" surengė tradicinį Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimą, susijusį su vietos plėtros strategijų įgyvendinimu ir pasiruošimu naujam finansavimo laikotarpiui. Susitikimas vyko Pakiršinio k., Baisogalos sen., Radviliškio rajone. Jame dalyvavo Šiaulių rajono vietos veiklos grupė pirmininkas Povilas Zaveckas, finansininkė Kristina Burke - Žilinskienė ir viešųjų ryšių specialistė Akvilė Petrulaitytė. Susitikime taip pat dalyvavo Vietos veiklos grupių tinklo pirmininkė Helena Naglazienė, Akmenės, Kelmės, Raseinių, Pakruojo, Joniškio rajonų vietos veiklos grupių administracijos darbuotojai, valdybos nariai ir kt. svečiai.

Vietos veiklos grupė "Radviliškio lyderis" pirmininkas Romas Kalvaitis supažindino su renginio darbotvarke, apžvelgė esamą Radviliškio r. VVG situaciją ir pakvietė visas susitikime dalyvaujančias VVG apibūdinti savąsias situacijas, kaip šiuo metu kiekvienai VVG sekasi, kvietė pasidalinti ir papasakoti savo patirtį, diskutavo apie planuojamas sumanių kaimų strategijas ir dėl ŽŪM noro sužinoti VVG nuomonę apie VVG stambinimą.

Susitikimo metu kiekviena vietos veiklos grupė pristatė savo veiklos patirtis, pasidalino mintimis kaip sekasi įgyvendinti vietos plėtros strategijas, kalbėta su kokiomis problemomis susiduria, aptarė naujojo programavimo laikotarpio poreikius ir perspektyvas. Susitikimo metu taip pat aptarėme kitus aktualius VVG klausimus, pasidalinome patirtimi administruojant VPS.

Susitikime VVG "Radviliškio lyderis" pristatė įgyvendintus vietos projektus, kuriuos ir aplankėme. Apžiūrėjome motociklininkų asociacijos įgyvendintą vietos projektą "Baikerių centras" ir Aurimo Gaidžiūno įmonės projektą "Aurimo Gaidžiūno įmonės "Auridana" verslo plėtra".

Regiono susitikimą užbaigėme pažintimi su Pakiršinio dvaru. Aplankėme Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro oficinoje veikiančią unikalią pardą "Senoji liaudies skulptūra".

Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Vietos veiklos grupės "Pakruojo rajono partnerystė" teritorijoje.

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja