Šiandien: 2024-06-12 19:01:57
 
 
   

Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimas

2023-02-24

Vasario 23 d. Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupė Kelmėje, surengė tradicinį Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimą, susijusį su vietos plėtros startegijų įgyvendinimo aktualijomis, problemomis. Susitikime dalyvavo Šiaulių rajono vietos veiklos grupės finansininkė Kristina Burke - Žilinskienė ir viešųjų ryšių specialistė Akvilė Petrulaitytė. Taip pat dalyvavo VVG atstovai ir darbuotojai iš Akmenės rajono vietos veiklos grupės, Vietos veiklos grupės "Radviliškio lyderis", Vietos veiklos grupės "Pakruojo rajono partnerystė", Raseinių rajono vietos veiklos grupės "Raseinių krašto bendrija" ir Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės.

Susitikime dalyvavusių VVG atstovai ir darbuotojai aptarė 2015 - 2023 metų vietos plėtros strategijų įgyvendinimą ir problemas, vietos projektų vertinimą ir įgyvendinimą. Kiekviena VVG pasidalino informacija apie iškilusias problemas, pasidalino patirtimi, kaip sekasi rengti 2023 - 2027 metų vietos plėtros strategijas, diskutavo dėl ateinančio laikotarpio VVG valdybos formavimo, apie optimalų valdybos narių skaičių ir sektorius, VVG įstatų keitimo niuansus, VPS atrankos kriterijus ir galimybes juos išpildyti, intensyvumo taikymo vietos projektams bei administravimo išlaidų.

Susitikimo metu Kelmės krašto muziejuje dalyvavome teatralizuotame pasakojime apie Kelmės dvarą ir jo papročius.

Susitikime vietos veiklos grupės dalijosi žiniomis, gerąja patirtimi, kalbėjo, diskutavo, aptarė strategijų įgyvendinimo aktualijos klausimus.

Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Asociacijos "Šiaulių rajono vietos veiklos grupė" teritorijoje.

  

 

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja