Šiandien: 2024-02-26 03:10:37
 
 
   

Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimas

2022-12-16

Gruodžio 15 d. Raseinių rajono vietos veiklos grupė "Raseinių krašto bendrija" Raseiniuose, surengė tradicinį Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimą, susijusį su vietos plėtros strategijų įgyvendinimo aktualijomis, problemomis. Susitikime dalyvavo Šiaulių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Povilas Zaveckas, finansininkė Kristina Burke - Žilinskienė ir viešųjų ryšių specialistė Akvilė Petrulaitytė. Taip pat dalyvavo VVG atstovai ir darbuotojai iš Akmenės rajono vietos veiklos grupės, Vietos veiklos grupės "Radviliškio lyderis", Vietos veiklos grupės "Pakruojo rajono partnerystė", Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės ir Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės.

Susitikime dalyvavusių VVG atstovai ir darbuotojai aptarė vietos plėtros strategijų įgyvendinimą ir problemas, vietos projektų vertinimą ir įgyvendinimą, pilotinius planuojamus sumanių kaimų projektų idėjas bei temas. Kiekviena VVG pasidalino informacija apie esamas situacijas vietos veiklos grupėse, iškilusias problemas, pasidalino patirtimi, kaip sekasi rengti 2024 - 2027 m. vietos plėtros strategijas, kalbėta apie VPS atrankos kriterijus ir galimybes juos išpildyti, apie optimalų valdybos narių skaičių ir sektorius. Pasidalinta informacija kaip sekasi įgyvendinti teritorinius ir tarptautinius bendradarbiavimo projektus.

Susitikimo metu VšĮ "Atrask Raseinius" direktorius Arnas Zmitra pristatė edukacinį pranešimą apie "Raseinių Magdę" - tarp legendos ir realybės.

Prie kavos puodelio, vietos veiklos grupės dalijosi žiniomis, gerąja patirtimi, kalbėjo strategijų įgyvendinimo aktualijų klausimais.

Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės teritorijoje.

  

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja