Šiandien: 2024-06-12 18:18:10
 
 
   

Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimas

2022-09-22

Rugsėjo 21 d. Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė surengė tradicinį Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimą - konferenciją, susijusią su vietos plėtros strategijų įgyvendinimu. Susitikimas - konferencija vyko Žagarės kultūros centre, Joniškio r. Jame dalyvavo Šiaulių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Povilas Zaveckas, finansininkė Kristina Burke - Žilinskienė ir viešųjų ryšių specialistė Akvilė Petrulaitytė. Susitikime taip pat dalyvavo Akmenės, Joniškio, Kelmės, Raseinių, Pakruojo, Radviliškio vietos veiklos grupių administracijos darbuotojai ir svečiai.

Susitikime dalyvavusių VVG atstovai ir darbuotojai aptarė vietos plėtros strategijų įgyvendinimą ir administravimą, kilusias problemas, planuojamus ir vykdomus kvietimus, vietos projektų vertinimą ir įgyvendinimą, vietos projektų administravimą ir jų kontrolę bei sankcijas, diskutavo apie naujo VPS laikotarpio gaires, kalbėjo apie sumanaus kaimo projektus. Pasidžiaugta, kad Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos iš Šiaulių regiono pagal strategijos pažangą atrinko tris vietos veiklos grupes: Šiaulių, Joniškio ir Pakruojo, kurios galės dalyvauti sumanių kaimų bandomojoje programoje. Teikiant paramą sumanaus kaimo projektams, prioritetas bus teikiamas plačiai partnerystei - kad niekas neliktų užribyje, žaliajai pertvarkai, aplinkosaugai, investicijų pritraukimui, skaitmeniniams sprendimams. Kiekviena VVG pasidalino informacija apie esamą situaciją vietos veiklos grupėje, pristatė savo rajono sėkmingai įgyvendintus ir įgyvendinamus vietos projektus, įvardijo problemas, pasidalino gerąja patirtimi ir iššūkiais.

Susitikimo - konferencijos pabaigoje lankėme Žagarėje įgyvendintus vietos projektus.

Tokių susitikimų metu, sukaupta projektine ir darbine patirtimi randami tinkamiausi sprendimai ir atsakymai į iškilusius klausimus.

Sekantis vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Raseinių rajono VVG "Raseinių krašto bendrija" teritorijoje.

  

  

 

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja