Šiandien: 2023-01-28 15:14:07
 
 
   

Asociacijos "Šiaulių rajono vietos veiklos grupė" valdybos posėdis

2022-06-08

 Birželio 8 d. vyko Šiaulių rajono vietos veiklos grupės valdybos posėdis nuotoliniu būdu ZOOM platformoje. Posėdyje dalyvavo Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros ir paramos regionams departamento LEADER priemonių skyriaus vyriausioji specialistė Vilija Margarita Savickienė, Šiaulių rajono vietos veiklos grupės valdybos nariai ir administracijos darbuotojai.

Valdybos pirmininkas Giedrius Jakubėnas pristatė posėdžio darbotvarkę, kurioje - 4 klausimai ir prašė papildyti darbotvarkę 5 klausimu. Valdybos nariai pritarė pasiūlytai darbotvarkei.

Valdybos posėdžio metu pristatytas ir patvirtintas asociacijos "Šiaulių rajono vietos veiklos grupė" vietos projektų atrankos komiteto darbo reglamentas, supažindinta su valdybos narių nešališkumo ir konfidencialumo, galimo privačių ir viešų interesų konflikto klausimu. Pateikta informacija apie 25 - ojo kvietimo pagal Asociacijos "Šiaulių rajono vietos veiklos grupė" teritorijos 2015 - 2023 m. vietos plėtros strategijos priemonės "Ūkio ir verslo plėtra" veiklos srities "Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti" (Nr. LEADER-19.2-6.4.1) (lėšų šaltinis EURI) lėšas ir gautas vietos projektų paraiškas bei pereinamojo balo nustatymo. Posėdžio metu valdybos nariai pritarė ir rekomendavo UAB "Grindinio sprendimai" vietos projektą "UAB "Grindinio sprendimai" veiklos plėtra ir jos modernizavimas" perduoti į kitą vertinimo etapą ir nepritarė trims vietos projektams ir nerekomendavo pradėti kito vertinimo etapo dėl lėšų nebuvimo Vietos plėtros strategijos biudžete.

Posėdžio protokolą galite rasti skiltyje VVG veikla-VVG veiklos dopkumentai-Valdybos posėdžių dokumentai-2015-2023 metų laikotarpis.

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja