Šiandien: 2022-06-30 06:52:06
 
 
   

Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimas

2021-09-29

 2021 m. rugsėjo 28 d. Akmenės rajono vietos veiklos grupė surengė tradicinį Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimą, susijusį su vietos plėtros strategijų įgyvendinimu ir administravimu. Susitikimas vyko Daubiškių gyvenvietės bendruomenės namuose, Daubiškių k., Akmenės rajone. Jame dalyvavo Šiaulių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Povilas Zaveckas, valdybos pirmininkas Giedrius Jakubėnas, finansininkė Kristina Burke - Žilinskienė ir viešųjų ryšių specialistė Akvilė Petrulaitytė. Susitikime tai pat dalyvavo Akmenės, Joniškio, Kelmės, Raseinių, Pakruojo, Radviliškio, Šiaurės Vakarų Lietuvos rajonų vietos veiklos grupių administracijos darbuotojai ir svečiai.

Susitikime dalyvavusių VVG atstovai ir darbuotojai aptarė vietos plėtros strategijų įgyvendinimą ir administravimą, kilusias problemas, taisyklių reikalavimus, planuojamus ir vykdomus kvietimus, vietos projektų vertinimą ir įgyvendinimą, vietos projektų administravimą ir jų kontrolę, pristatė naujo laikotarpio gaires. Kiekviena VVG pasidalino informacija apie esamą situaciją vietos veiklos grupėje, pristatė savo rajono sėkmingai įgyvendintus ir įgyvendinamus vietos projektus, įvardijo problemas, pasidalino gerąja patirtimi ir iššūkiais.

Susitikimo metu Daubiškių gyvenvietės bendruomenės pirmininkė Jūratė Garolienė pristatė įgyvendinamą projektą "Daubiškių bendruomenės namai" ir su kokiais iššūkiais, problemomis susidūrė įgyvendinant projektą.

Regiono susitikimą užbaigėme pažintimi su Raudonskardžio bendruomene. Šios bendruomenės pirmininkė Irena Beišinienė pristatė įgyvendintą vietos projektą "Bendruomenės trobelė" ir šiuo metu įgyvendinamą projektą "Asociacijos Raudonskardžio bendruomenės verslo kūrimas". Abu šiuos vietos projektus aplankėme, apžiūrėjome iš projektų įsigytą reikiamą techniką, įrangą ir kitas projekto veikloms vykdyti būtinas prekes, pamatėme bendruomenės verslumo pavyzdį.

Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės teritorijoje.

  

  

  

  

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja