Šiandien: 2020-06-06 03:44:34
 
 
   

Ieško socialinius verslus norinčių kurti bendruomenių ar nevyriausybinių organizacijų

2019-01-16

NVO Avilys tęsia bendradarbiavimą su Vilniaus universitetu ir kartu įgyvendindami projektą "Pagauk verslumo vėją". Ieško bendruomenių ar nevyriausybinių organizacijų iš visos Lietuvos, kurios nori kurti socialinius verslus ir jaučia, kad jaunų žmonių energija ir žinios būtų naudingos. Siūlo bendruomenėms 2-3 mėnesius bendradarbiauti su studentų komandomis, kurie yra pasiruošę padėti idėjų kūrimo ir stiprinimo procese.

Daugiau informacijos ir registracija:

Projekto metu 16 studentų grupių nori po 2-3 mėnesius dirbti su socialinio verslo atvejais - pritaikyti savo žinais ir padėti nevyriausybinėms organizacijoms, bendruomenėms sukurti tvarius ir inovatyvius socialinio verslo modelius, su aiškiai identifikuotu ir pamatuojamu socialiniu poveikiu.

Kokia vertė dalyvauti projekte?

- 5 jaunų žmonių komanda yra pasiruošusi dirbti kartu su Jumis ir ieškoti būdų kaip padaryti Jūsų idėją inovatyvesnę;

- komanda bus pasirengusi naudoti inovatyvius socialiniu verslo kūrimo įrankius, gebės įvertinti numatomą socialinį poveikį;

- komanda padės įvertinti Jūsų socialinio verslo aplinką, ieškoti būdų kaip stiprinti idėją ir Jūsų komandą.

Tad jei jaučiate, kad trūksta idėjų kaip sukurti inovatyvesnius socialinius verslus, norisi į procesą įtraukti jaunus, veržlius žmones, kviečiame registruoti savo organizaciją adresu - https://goo.gl/forms/E1pPiyJqdfkbbfMt2

Pirmosios studentų grupės su bendruomenėmis ir organizacijomis dirbo dar 2018 m. pabaigoje. Antroji grupė įtrauks bendradarbiavimą su 8 studentų komandomis 2019 m. kovo - gegužės mėnesiais.

Registracija vyksta iki vasario 1 dienos (imtinai). Antrajame etape bus atrinktos 8 socialinio verslo idėjos. su atrinktais atvejais susisieksime individualiai.

Kilus klausimams kviečiame susisiekti su Monika - monika.jukniene@zmogui.lt, +37062322360.

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja