Šiandien: 2020-02-29 07:38:40
 
 
   

Susitikimas su Šiaulių universiteto studentais

2018-11-07

2018 m. lapkričio 7 d., Šiauliuose, Asociacijoje "Šiaulių rajono vietos veiklos grupė" svečiavosi Šiaulių universiteto Viešojo administravimo III kurso studentai, kuriuos į susitikimą atlydėjo Socialinių mokslų fakulteto Viešojo administravimo katedros lektorė Vilma Tubutienė. Lektorė pažymėjo, kad į viešojo administravimo studijų programą yra įtraukta vietos savivaldos tema. Todėl studentams yra įdomu sužinoti apie valstybės tarnybos teisinį reglamentavimą, valstybės teritorijos administracinių vienetų bendruomenių (t. y. teritorinių, arba vietos, bendruomenių), kurias sudaro šių vienetų nuolatiniai gyventojai, veiklos pobūdį, principus bei projektų veiklos galimybes.

Susitikimo metu, Šiaulių r. VVG pirmininkas Povilas Zaveckas papasakojo apie vietos veiklos grupės veiklą, struktūrą, pasidalino patirtimi apie vietos plėtros strategijų įgyvendinimą, projektų finansavimo galimybes bei pristatė VVG teritorijoje įgyvendintų ir įgyvendinamų vietos projektų pavyzdžius.

Susitikimo pabaigoje, studentai domėjosi VVG bei kaimo bendruomenių veikla, pateikė VVG darbuotojams įvairių klausimų susijusių su projektų finansavimo galimybėmis, kaip tapti VVG nariu ir jiems rūpimus klausimus.

 

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja