Šiandien: 2020-06-06 03:23:29
 
 
   

Įvyko vietos projektų atrankos komiteto posėdis

2018-09-07

2018 m. rugsėjo 6 d. Asociacijoje "Šiaulių rajono vietos veiklos grupė" įvyko vietos projektų atrankos komiteto posėdis. Prieš posėdį, Šiaulių rajono VVG pirmininkas Povilas Zaveckas pagerbė ir įteikė gėlių valdybos narėms už nominacijas apdovanojimuose "Tautos šimtamečiai ąžuolai". Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkė Deimantė Radžvilė nominuota už jauniausią šimtmečio lyderę, o Voveriškių bendruomenės vadovė Rita Cecervovė gavo apdovanojimą už šimtmečio gyvenvietę. Posėdyje dalyvavo Šiaulių rajono vietos veiklos grupės valdybos  (vietos projektų atrankos komiteto) nariai, Šiaulių r. VVG darbuotojai ir vietos projektų pareiškėjų atstovai.

Vietos projektų atrankos komiteto posėdžio metu, buvo svarstomi keturi darbotvarkės klausimai:

1. Dėl pritarimo Drąsučių bendruomenės projektui "Krepšinio aikštelės įrengimas Drąsučių kaime" ir rekomendavimo jį perduoti į kitą vertinimo etapą (paraiškos Nr. ŠIAU-LEADER-6B-I-5-1-2018).

2. Dėl pritarimo VO "Kužių bendruomenė" projektui "Laisvalaikis vasaros slėnyje" ir rekomendavimo jį perduoti į kitą vertinimo etapą (paraiškos Nr. ŠIAU-LEADER-6B-I-5-2-2018).

3. Dėl pritarimo Uždarosios akcinės bendrovės "Kuršėnų vandenys" projektui "Nugeležinimo įrenginių statyba Noreikių kaime" ir rekomendavimo jį perduoti į kitą vertinimo etapą (paraiškos Nr. ŠIAU-LEADER-6B-I-5-3-2018).

4. Dėl pritarimo Uždarosios akcinės bendrovės "Kuršėnų vandenys" projektui "Nugeležinimo įrenginių statyba Žadžiūnų kaime" ir rekomendavimo jį perduoti į kitą vertinimo etapą (pariškos Nr. ŠIAU-LEADER-6B-I-5-4-2018).

Valdybos nariai pritarė ir rekomendavo aukščiau išvardintus projektus perduoti į kitą vertinimo etapą.

Suderintą ir pasirašytą posėdžio protokolą galėsite rasti skiltyje VVG veikla-VVG veiklos dokumentai-Valdybos posėdžių dokumentai-2015-2023 metų laikotarpis.

 

 

  

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja