Šiandien: 2018-11-19 18:07:29
 
 
   

Dalyvauta LR Žemės ūkio ministerijos seminare

2017-10-04

2017 m. spalio 3 d. Šiaulių rajono vietos veiklos grupės darbuotojai pirmininkas Povilas Zaveckas, finansininkė Kristina Burke - Žilinskienė, projekto administratorė - viešųjų ryšių specialistė Akvilė Petrulaitytė ir projekto administratorė Laima Pušinskienė dalyvavo Žemės ūkio ministerijos organizuotame seminare "Paramos galimybės pagal priemonę "Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai" Šiauliuose. Seminare pranešimą pateikė Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros departamento Alternatyviosios veiklos skyriaus vyriausioji specialistė Snieguolė Valiulienė. Pranešime "Paramos galimybės pagal Lietuvos Kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės "Ūkio ir verslo plėtra" veiklos srities "Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti" veiklą "Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai"" apžvelgta, kokios yra remiamos veiklos, galimi pareiškėjai, tinkamos finansuoti išlaidos, tinkamumo gauti paramą sąlygos ir reikalavimai, įsipareigojimai, projektų atrankos kriterijai. Vyriausioji specialistė akcentavo, kad paramos gali kreiptis fizinis arba juridinis asmuo, kuris nuo paraiškos pateikimo iki paramos pasirašymo turi atitikti labai mažos arba mažos įmonės reikalavimus, projekte numatyta veikla turi būti vykdoma kaimo vietovėje. Snieguolė Valiulienė pabrėžė, kad šioje programos priemonėje "Ūkio ir verslo plėtra" pareiškėjas ir paramos gavėjas įsipareigoja, kad projekte sukurs bet vieną naują darbo vietą, tvarkys buhalterinę apskaitą, apdraus turtą ir kt.

Seminaras neprailgo: seminaro dalyviai diskutavo ir lektorei pateikė įvairiausių su šios programos priemone susijusių klausimų.

Daugiau informacijos ir priemonės įgyvendinimo taisykles galite rasti Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos tinklalapyje adresu http://zum.lrv.lt

Atgal į naujienas
 
Svetainę finansuoja